Bivšem napadaču Bayerna VAR poništio tri gola u jednoj utakmici

Objavljeno: 02/12/19 16:38

Mario Gomez proslavio se kao legenda Bayerna i njemačke reprezentacije, a sada nastupa za Stuttgart u njemačkoj drugoj ligi.

Prošlog vikenda odigrao je vjerojatno najbizarniju utakmicu svoje karijere. U susretu protiv Sandhausena VAR mu je poništio čak tri gola. Utakmica je na kraju završena 2:1 pobjedom Sandhausena.

Sandhausen je do vodećeg gola stigao u prvoj minuti preko Bouhaddouza. Stuttgart je izjednačio u 10. minuti, ali je VAR taj gol poništio zbog zaleđa.

U 24. minuti Bouhaddouz zabija za 2:0, nakon čega Gomez postiže prelijep gol škaricama, ali se VAR opet oglasio. Ponovo zaleđe i ponovno centimetarsko.

Gomez je postigao i treći gol, ali ovaj put se nije veselio već je odmah pogledao u suca. VAR je opet signalizirao da je bilo zaleđe pa mu je poništen još jedan pogodak i njegova momčad je izgubila,prenosi Index.hr

“Bio sam prijateljski nastrojen prema VAR-u jer je njegova ideja da bude pravedan, ali za nas napadače to je katastrofa. Taj sustav, takav kakav je trenutno, veliko je sr*nje”, rekao je legendarni napadač.