Krupa odlučna u namjeri da se vrati u Premijer ligu BiH

Objavljeno: 12/10/19 19:42

Nogometaši Krupe zabilježili su novu, osmu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske i s obzirom da je Rudar Prijedor napravio veliku grešku u 10. kolu, povećali prednost na čelu ljestvice na pet bodova, prenosi Mondo.

Lider prvenstva Srpske slavio je u Banja Luci protiv Željezničara 3:1, a sve je bilo riješeno u prvih 45 minuta, kada su gosti postigli sva tri svoja gola.

Već u šestom minutu, mrežu domaćih zatresao je Jovo Lukić, da bi na isteku pola sata igre na 2:0 povisio Marko Golubović. Nikola Mandić pred sami odlazak na odmor postigao je i treći gol i već tada bilo je jasno da će bodovi otići u Krupu na Vrbasu.

Sve što su domaći uspjeli uraditi u nastavku je počasni pogodak, koji je postigao Igor Kuzmanović iz penala 10 minuta prije kraja meča.