Malmo i sudac Attwell slavili protiv Zrinjskog

Objavljeno: 08/08/19 21:16

Ekipa švedskog Malmea pobijedila je Zrinjski u prvoj utakmici trećeg pretkola Europske lige rezultatom 3:0.

Tko zna što bi se događalo u večerašnjoj utakmici da je Govedarica u 33. minuti, kada je izašao sam ispred golmana Malmea pogodio mrežu. Kazna za taj veliki promašaj stigla je samo tri minute kasnije kada je Bengtsson pogodio za 1:0.

U nastavku su domaćini nastavili sa boljom igrom, ali je prvi dio završio minimalnim vodstvom domaćina.

U drugom dijelu Zrinjski je krenuo ofanzivnije, ali nije ozbiljno ugrozi gol domaćina. Igrala se 67. minuta kada je Christiansen povisio na 2:0, a konačanih 3:0 bilo je djelo Rieksa u 74. minuti.

Treba reći kako je engleski sudac Attwell večeras svojim odluka pokazao kako mu nije mjesto u europskim natjecanjima. Nizom odluka je drastično oštetio Zrinjski, što će sigurno pokazati analize nakon večerašnje utakmice.

Uzvrat se igra za tjedan dana na Pecari, gdje će Zrinjski ugostiti švedski tim jer stadion HŠK Zrinjski ne zadovoljava uvjete koje traži treće pretkolo Europske lige.